27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту. Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн. людей.

         За загальними оцінками, жертвами Голокосту стали 6 млн. європейських євреїв, 1,5 млн. з них загинули на території України.

         З нагоди вшанування Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в бібліотеці коледжу було оформлено виставку літератури на тему: «Трагедія Голокосту в Україні». Для студентів другого курсу було проведено тематичне заняття «Голокост: невідомі віхи історії», а студенти-першокурсники переглянули документальний фільм «Шлях до нацистського геноциду».

         У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Нехай живе надія, що подібне більше ніколи не повториться. Будемо пам’ятати.

%d блогерам подобається це: