Історія

Чигиринський Свято-Троїцький монастир

Чигиринський Свято-Троїцький монастир, початок ХХ століття

В далекому 1938 році на околицях Чигирина, в мальовничій леваді, в приміщенні Свято-Троїцького жіночого монастиря була створена Чигиринська сільськогосподарська середня школа обліку.

Територія технікуму

Територія технікуму, 1960 рік

Виконуючи Постанову Ради народних міністрів Української РСР від 14.08.1938р. № 1118 «Про план прийому у 1938р. до вузів, технікумів та фахових шкіл республіканського підпорядкування» Чигиринська річна школа бухгалтерів була реорганізована на сільськогосподарську середню школу обліку.

Згідно з постановою Ради народних комісарів Української РСР від 10.06.44р. №654 «Про відновлення діяльності сільськогосподарських технікумів системи народних комісаріату земельних справ УРСР» відновлена діяльність Чигиринського бухгалтерсько – економічного технікуму.

В 1947р. був перейменований в Чигиринський бухгалтерський технікум Міністерства землеробства Української РСР.

У 1948р. – у Чигиринський сільськогосподарський технікум бухгалтерії Міністерства сільського господарства Української РСР.

З 1949р. по 1956р. технікум іменувався як Чигиринський бухгалтерський технікум Міністерства сільського господарства Української РСР.

Центральний корпус

Центральний навчальний корпус, 1956 рік

В 1956 році було змінено назву технікуму на «Чигиринський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку»

З 1958 року в технікумі почало працювати заочне відділення.

В 1963 році було відкрито спеціальність «Планування сільськогосподарського виробництва».

В 1990 році було відкрито спеціальність «Товарознавство, постачання і збут».

В 1993 році ці дві спеціальності було закрито, а відкрито спеціальність «Правознавство».

10 січня 1994 року технікум зареєстрований як Чигиринський сільськогосподарський технікум

Відповідно до наказу №626 Міністерства аграрної політики України від 11 листопада 2005 року та наказу по технікуму №65 від 12.12.2005 року технікум було реорганізовано у відокремлений структурний підрозділ Чигиринський технікум Уманського державного аграрного університету.

В 2010 році, в зв’язку з присвоєнням звання національного Уманському університету, технікум перейменовано у ВСП Чигиринський технікум УНУС.

В 2014 році технікум перейменовано у ВСП Чигиринський економіко-правовий коледж УНУС.

Нині коледж готує молодших спеціалістів з денної форми навчання по спеціальностях 5.03050901 “Бухгалтерський облік” та 5.03040101 “Правознавство” на базі 9 та 11 класів. Навчання проводять висококваліфіковані викладачі, більше 90%, з них, вищої та першої категорій, в тому числі один кандидат технічних наук. Аудиторії забезпечені необхідним навчальним обладнанням та унаочненням. Комп’ютерні класи, мережа Інтернет, комп’ютерна правова база «Ліга – Закон» дають можливість вільного доступу до інформації при підготовці до занять як викладачам, так і студентам. Студенти повністю забезпечуються гуртожитком. Працює їдальня.

Випускники нашого навчального закладу мають можливість продовжувати навчання на старших курсах навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

До послуг студентів спортивний та тренажерний зали, спортивні майданчики. Працюють спортивні гуртки та гуртки художньої самодіяльності. Команди студентів коледжу є неодноразовими переможцями та призерами міста та району з футболу, волейболу, баскетболу.

За більш ніж 75 років Чигиринський коледж підготував близько 20 тисяч фахівців.

%d блогерам подобається це: