20 лютого- День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Історія, написана кров’ю

20 лютого в Україні  відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.День відзначається щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

«Небесна сотня – перші герої російсько-української війни» – під таким гаслом проходить День Героїв Небесної сотні у 2023 році.

Учасників Революції Гідності, які загинули від рук силовиків і їхніх найманців, у народі та зі сцени Майдану назвали Небесною Сотнею.

Офіційне число тих, хто до неї належить, – 107 осіб. Люди різної національності, віку,

З метою вшанування пам′яті мужніх учасників подій на Майдані  в публічній бібліотеці Чигиринської міської ради для студентів  Чигиринського економіко-правового фахового  коледжу  було проведено патріотичну виховну годину «Історія, написана кров’ю. Бібліотекар Оксана Сивокінь ознайомила присутніх з подіями що відбулися на Майдані .Студенти мали можливість переглянути літературу присвячену Героям Небесної Сотні «Свободу не спинити». Вшанували загиблих хвилиною мовчання, наймолодшому з яких було лише 17 років…

Будьмо ж гідними великої  слави героїв, які твердо вірили, діяли, знали: Українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в ім′я процвітання і свободи своєї Батьківщини.

%d блогерам подобається це: