Зустріч через 40 років!

Зустріч через 40 років

18 вересня 2021 року в коледжі відбулася зустріч випускників 1981 року бухгалтерського відділення (група 3-А). Теплі обійми, дружні поцілунки, щирі слова радості – усе зливалося у єдиний святковий гамір.

І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча, а ця зустріч ювілейна – 40 років, які проминули як один день.

У групі навчалися двадцять дев’ять дівчат  і один  хлопець, якого любили і берегли. Студенти були дуже дружні, жили у гуртожитках і ділилися всім, наче одна велика сім’я. І вже скільки років пройшло,  й досі збираються разом і підтримують тісні зв’язки .

У кожного за плечима – чималий життєвий досвід, певні  успіхи, кар’єрні висоти. Кожен годинами може розповідати про особисті досягнення, сім’ю, дітей, онуків. В багатьох випускників в коледжі навчалися і їхні діти, що свідчить про довіру та визнання високого рівня підготовки фахівців навчальним закладом.

 Колишні студенти повернулися в аудиторії, пройшли коридорами та сіли за парти, пригадали викладачів-наставників.

Переважна більшість випускників все трудове життя працюють за фахом на сільськогосподарських підприємствах,  у фінансово-кредитних установах,  органах місцевого самоврядування.

Пролунали слова вдячності закладу освіти і викладачам за отримані міцні знання та впевнену путівку в життя.

Хочеться побажати всім яскравих звершень та здійснення прагнень і сподівань. Нехай оберігає вас доля і посміхається фортуна, наші шановні випускники!

%d блогерам подобається це: