ЗДОБУТКИ тижня циклової комісії правових дисциплін

11 жовтня 2023 року студенти ІІІ та ІV курсу спеціальності 081 «Право» у супроводі викладачів правових дисциплін Оксаною КОРМОШ та Світланою СУПРУН провели навчальну екскурсію до Чигиринського районного суду Черкаської області.

Важливість функцій працівників судової охорони студенти мали змогу перевірити на собі, переступивши поріг суду під час встановлення їх особи.

Керівник апарату Наталія Сергіївна БОНДАРЕНКО ознайомила з історією,  структурою та порядком роботи судової установи. Вона провела пізнавальну екскурсію приміщенням суду, розставила акценти на роботі працівників апарату суду.

До екскурсії долучився голова суду Андрій Олексійович ПОПЕЛЬНЮХ, котрий обраний суддею-спікером Чигиринського районного суду. Він розповів про важливість та відповідальність професії судді, наголосив на відкритості суду до громадськості.

Студенти коледжу мали змогу побувати на трьох судових засіданнях під час розгляду кримінальних проваджень та справи про адміністративне правопорушення. Судовий розгляд здійснювали судді – професіонали АКУЛОВ Євген Миколайович, ПОПЕЛЬНЮХ Андрій Олексійович, ІВАХНЕНКО Олена Григорівна.

Після розгляду кожної справи, судді надавали професійні роз’яснення студентам щодо стадій судового розгляду, щодо процесуальних прав та обов’язків учасників судового процесу, а також наслідків ухвалення судових рішень.

На завершення молодь подякувала за повчальну екскурсію, яка справила на них неабияке враження.

Колектив циклової комісії правових дисциплін коледжу висловлює щиру вдячність суддям та апарату суду Чигиринського районного суду Черкаської області за професіоналізм та змістовність екскурсії.

Студенти та викладачі з нетерпінням чекають нових зустрічей.

https://cg.ck.court.gov.ua/sud2321/pres-centr/news2/1491059/

%d блогерам подобається це: