Тиждень циклової комісії

Тижні циклових комісій стали традицією і невід’ємною частиною навчально-виховного процесу в нашому коледжі. Вони сприяють, насамперед, поглибленню знань студентів, розвивають інтерес до вивчення дисциплін, спонукають до вироблення ґрунтовних умінь та навичок.

У період з 11 по 15 березня відбувся тиждень циклової комісії загальноосвітніх та суспільних дисциплін. Викладачі циклової комісії впродовж тижня організували та провели ряд пізнавальних, навчальних і виховних заходів, спрямованих на підвищення зацікавленості у навчанні, стимулювання творчих здібностей студентів та формування дружнього та згуртованого студентського колективу.

9 березня особлива дата для кожного українця – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Тож розпочали тиждень з вікторини на тему: «Завжди сучасний Тарас Шевченко». Під час заходу студенти поглибили знання про життєпис великого поета і художника. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне його слово і досі актуальне.


Надзвичайно креативно відбулася хіміко-біологічна гра «Ерудит». Незважаючи на повітряну тривогу, в укритті студенти активно виконували завдання гри: складали біологічні анаграми, згадували хімічні та біологічні терміни на швидкість, з захопленням визначали посадковий матеріал у вигляді насіння та пагонів, майстерно виконували хімічні досліди по визначенню полісахаридів та біокаталізаторів в різних продуктах (мед, яблука, картопля, хліб, ковбаса, м’ясо, сметана), а також змагались хто точніше зробить наважку «на око».

В рамках тижня циклової комісії було проведене відкрите заняття з іноземної мови на тему: «Environmental Protection. Захист навколишнього середовища.». На даному занятті поряд зі звичними методиками вивчення нового матеріалу були застосовані й інноваційні технології, що активізувало пошукову діяльність студентів та сприяло залученню їх до самостійного отримання знань. Вміле використання додаткового матеріалу, використання мультимедійної техніки зробили процес пізнання емоційно насиченим і цікавим.

Кожного року 14 березня любителі математики та наукові ентузіасти з усього світу святкують День народження числа π. Саме в цей день відбулося відкрите заняття з математики «Важливість та унікальність числа π» Студенти дізналися про заснування Міжнародного дня числа π, про його обчислення, вшанування його у пам’ятниках та музиці, про світові рекорди із запам’ятовування знаків числа π після коми.

По завершенню всіх запланованих заходів відбулося засідання циклової комісії з обговоренням та обміном інформацією. Також на цьому засіданні були підведені підсумки проведених тижневих заходів, відзначені позитивні моменти та завдання на майбутнє.

%d блогерам подобається це: