Тиждень циклової комісії обліково-економічних та фінансових дисциплін

З 06 травня  по 10 травня 2024 року у ВСП «Чигиринський економіко-правовий  фаховий коледж Уманського національного університету садівництва» відбувся тиждень циклової комісії обліково-економічних та фінансових дисциплін. В заходах активну участь взяли студенти спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

Тиждень циклової комісії – це своєрідний звіт про роботу  викладачів та здобувачів освіти, можливість продемонструвати досягнення та творчі здобутки. Його проведення сприяє активізації діяльності викладачів,поширенню кращого педагогічного досвіду, підвищенню ефективності освітньої роботи серед студентів.

В рамках тижня була проведена низка заходів:

Для ознайомлення із майбутньою професією студенти 3 курсу разом із викладачами циклової комісії Бабенко О.М., Масельською  Р.В. та Тараненко В.В.  відвідали   філію Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»,  що знаходиться в м. Чигирині.  В ході екскурсії  менеджер Мотренко І.І.  розповіла про те, що  банк є  одним  із найбільших фінансових інститутів української держави і   входить до трійки лідерів вітчизняного банківського ринку.

Студенти ознайомилися з умовами обслуговування клієнтів,  переліком банківських продуктів та послуг, роллю та значенням банку в усіх секторах українського фінансового ринку.

Під час тижня циклової комісії студенти побували на віртуальній екскурсії в музеї грошей, побачили гроші різних історичних епох і країн, дізналися історію національної валюти, ознайомилися із топ-5 експонатами музею.

Викладачка  Чібіряк В.О. провела   інформаційну  годину “Кібершахрайство: як убезпечити себе від аферистів” для  студентів  І та II  курсу спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Студентам нагадали ще раз, що кібершахрайство є цілком новим явищем, оскільки безпосередньо пов’язане з розвитком новітніх інформаційних технологій та вимагає від правопорушників відповідних навичок, проте вчиняти такі правопорушення може майже кожна особа, яка має вільний доступ до мережі Інтернет. Внаслідок дії кібершахраїв  щодня люди втрачають свої кошти, їх особиста інформація стає незаконно доступною для кола осіб, які можуть її використовувати у своїх цілях. Студенти почули cлушні поради, як не стати жертвами  кібершахраїв.

Викладачами комісії проведені відкриті заняття з навчальних дисциплін:

– вікторина з економіки підприємства( викладач Тараненко В.В.),

– лекція з інвестування  “Інвестиційний  проект”(викладач Курілович Л.М.)

– семінарське заняття з бухгалтерського обліку «Облік основних господарських процесів» (викладач Масельська Р.В.)

В ході занять здобувачі освіти презентували вивчені теми усними виступами, знятими власними відеороликами, виступали із підготовленими випереджувальними завданнями,  розв’язували кросворди, тести, різноманітні фахові ситуації. Принцип змагальності вносив в процес навчання зацікавленість, формував вміння бути  командним гравцем,  стимулював розвиток почуття відповідальності, бажання не підвести свою команду, допомагав знайти кожному студенту свою нішу для самовираження . Обрані педагогами технології імпонували студентам, а нестандартний і комфортний хід занять свідчив про неодмінні успіхи у навчанні.

В ході проведеної фінансово-економічної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» здобувачі освіти давали відповіді на питання з фінансів, грошей і кредиту, економіки, використовуючи звичайні, загальні знання, набуті під час навчання в коледжі,  та застосовуючи логіку.

У кінці тижня були підведені підсумки, в обговоренні яких брали участь усі члени циклової комісії. 

Проведення різноманітних заходів протягом тижня є чудовим способом мотивувати здобувачів освіти, сприяти формуванню активної життєвої позиції. Тиждень циклової комісії обліково-економічних та фінансових  дисциплін значно збагатив освітній процес в коледжі. Це чудовий спосіб зробити навчання більш цікавим та надати студентам можливість розкрити свій потенціал.

%d блогерам подобається це: