Студенти відвідали Чигиринський ВОГ ГУПФУ в Черкаській області

15 вересня 2021 року студенти ІІІ і ІV курсів правового відділення під супроводом викладача Світлани Супрун відвідали Чигиринський відділ обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Начальник відділу Оксана Філоненко та головний спеціаліст Олександр Ходаченко шляхом інформаційно – роз’яснювальної бесіди ознайомили з специфікою роботи відділу, акцентувавши увагу на головній меті – зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.

Однією із новацій обслуговування громадян є надання послуг дистанційно – через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Спеціалісти зорієнтували увагу молоді на перевагах використання можливостей Сервісу щодо спрощення механізму звернення та отримання необхідної інформації, економії часу та ресурсів, контролю власного страхового стажу, який прямо впливає на призначення пенсії у майбутньому.Студенти продемонстрували доволі високий рівень інтересу до новацій в даній сфері.У завершення екскурсійного заходу було обговорено шляхи подальшої співпраці та запропоновано студентам зареєструватись на веб-порталі електронних послуг.

%d блогерам подобається це: