Спільний захід зі студентами по протидії насильству

25 листопада 2020 року в Чигиринському економіко-правовому фаховому коледжі зі студентами І курсу було проведено захід по протидії насильству. Захід проводили Віктор Дубовий, старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Чигиринського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, старший лейтенант поліції та Оксана Кривошея, головний спеціаліст відділу «Чигиринське бюро правової допомоги».

Під час проведення заходу студенти були ознайомлені з проявами фізичного, морального, психологічного та економічного насильства в сім’ї та побуті, причинами виникнення та наслідками до яких може призвести бездіяльність жертв та свідків насильницького поводження. Були доведені реальні випадки з практики роботи правоохоронних органів. Також студентам було роз’яснено міри відповідальності за різні прояви насильницької поведінки.

Під час проведення заходу були використані відеоматеріали для кращого розуміння студентами даної проблематики в особистісних взаємовідносинах.

%d блогерам подобається це: