Пам’яті колеги

         Колектив коледжу у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Володимира Борисовича Кузьменка. Більше 20-ти років Володимир Борисович працював на посаді художнього керівника навчального закладу. Випускники багатьох років з захопленням згадують роботу технікумівського клубу, чудові вечори, які збирали студентську молодь, виступи ансамблів на численних обласних та міських конкурсах. Завжди усміхнений, бадьорий, активний, життєрадісний Володимир Борисович вмів створити гарний настрій у колективі та подарувати, під акомпанемент баяну,  незабутні емоції від української пісні.

         Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце хорошої людини, яка віддавала всю свою любов, турботу, підтримку та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для родини час, колеги низько схиляють голову у скорботі, сумують та підтримують рідних у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття розділять родинне горе.
Світлий, добрий спомин про Володимира Борисовича завжди житиме в пам’яті колег, друзів, студентів, усіх, хто його знав, любив та поважав.

            Вічна пам’ять…

%d блогерам подобається це: