Новини спорту

         З 20.05.2021р. по 31.05.2021р. на  спортивному майданчику коледжу відбулися змагання з волейболу серед студентів на Кубок навчального закладу. Всі матчі проходили за коловою системою з трьох партій. В безкомпромісній боротьбі перемогу здобули спортсмени ІІІ курсу, які показали змістовну, комбінаційну гру на протязі цих матчів. ІІ місце посіла команда ІІ курсу, а ІІІ – І курсу. Кращими гравцями турніру було визнано Філоненка Олега(ІІІ курс) та Поліщук Марію (І курс). Команда-переможець отримала Кубок коледжу та грамоти, а учасники і вболівальники – велике задоволення та незабутні враження.

         31.05.2021р. в приміщенні коледжу відбулись змагання з кульової стрільби з пневматичної зброї серед студентів І курсу. В них взяли участь хлопці та дівчата призовного віку. Переможцем визначався той, хто набере більшу кількість балів з п’яти пострілів.

         Несподівано кращою виявилась студентка І курсу – Зенович Дар’я, яка вибила 44 бали з  50-ти можливих, ІІ місце зайняв Залюбовський Олег – 34 бали, а ІІІ – Поліщук Марія(31 бал). Студенти з цікавістю та захопленням ознайомились зі стрілецькою зброєю та взяли участь в змаганнях. 

%d блогерам подобається це: