Проведення тижнів циклових комісій – багаторічна традиція нашого коледжу, адже це сприяє розвитку інтересу студентів до обраної професії та активізує їх творчі здібності. З 23 по 27 квітня 2018 року у Чигиринському економіко-правовому коледжі пройшов тиждень циклової комісії загальноосвітніх, суспільних дисциплін та фізичного виховання, який проводився згідно затвердженого плану.

            Розпочала тиждень викладач іноземної мови Ткаченко О.М., провівши вікторину серед студентів 11 та 17 групи «Моя майбутня професія», в ході якої студенти показали свої інтелектуальні здібності та знання з іноземної мови щодо своєї майбутньої професії.

            З метою активізації фізкультурно-оздоровчої роботи 24 квітня викладач фізичної культури Демиденко В.І. організував змагання з волейболу, де студенти продемонстрували свою спортивну підготовку. Метою змагань було не стільки суперництво, скільки спільна участь, вміння вболівати за себе та інших і здорова конкуренція між учасниками.

            Викладач хімії та біології Прохач Н.В. 25 квітня провела відкрите заняття з хімії на тему «Природні джерела вуглеводнів. Нафта, газ та їх застосування». Заняття проведено використовуючи технічні засоби навчання, презентаційні та роздаткові матеріали. Група завчасно була поділена на малі підгрупи кожна з яких мала своє випереджувальне завдання. Це дає змогу сформувати почуття колективізму та відповідальності у груповій роботі. Заняття було насиченим та цікавим.

            В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. Наслідки Чорнобильської біди відчув увесь світ, тому її річниця не повинна залишатися непомітною. 26 квітня студентами 25 групи (куратор Попович В.М.) було підготовлено усний журнал, присвячений 32-ій річниці Чорнобильської катастрофи. А студенти 37 групи взяли участь у міському мітингу, присвяченому річниці Чорнобильської трагедії, який відбувся біля Пам’ятного знака Героям Чорнобиля.

14 12

            Друга світова війна (1939–1945) стала найбільшим збройним конфліктом на планеті і одночасно найтяжчою трагедією в історії людства. Напередодні 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 27 квітня для студентів першого курсу проведено конкурс «Друга світова війна» (викладач Порожня Н.В.). В ході змагання необхідно було, з одного боку, показати міцні знання, вміння аналізувати та порівнювати, робити відповідні висновки, а з іншого – проявити здатність бути комунікабельним та впливати на згуртованість колективу. Змагання проходило в кілька етапів. Команди протягом турніру показали непоганий результат. У ході напруженої боротьби та за підсумками змагання найсильнішою стала команда Ткаченко Олега. Учасники заходу мали змогу не тільки перевірити свої знання, а й дізнатися багато нового.

            Завершився тиждень засіданням циклової комісії з обговоренням та обміном інформацією. Також на цьому засіданні були підведені підсумки проведених тижневих заходів, відзначені позитивні моменти та завдання на майбутнє. Викладачі циклової комісії до організації та проведення тижня завжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів. Тому він пройшов насичено та цікаво як для студентів так і для самих викладачів.