Великдень одне з найвеличніших і най улюблених свят року. Імовірно, що традиція влаштовувати пишні свята на честь пробудження природи , які припадали  на час весняного рівнодення,  склалась на слов’янських  землях ще в дохристиянську добу. Із запровадження на Русі християнства на зміну їм прийшов Великдень. Великодні обряди в Україні об’єднані концепцією народження нового життя, відродження, воскресіння природи, людини, Бога.

До цього радісного свята у коледжі за ініціативи студентської ради було організовано виставку  ”Писанка мальована – з любов’ю  подарована”. Студенти представили красиві великодні композиції, в яких писанки були прикрашені різними способами та стилями сучасного рукоділля.

А от писати справжні писанки – обереги група студентів коледжу вчилися у майстрині, наукового співробітника НІКЗ ”Чигирин” Ольги Пискун. Всі присутні охоче  поринули у чарвіний процес створення великоднього дива.

Також, до  дня Великодня, під керівництвом викладача Прохач Надії Василівни, був проведений виховний захід ”Великдень в Україні”, в якому взяли участь студенти першого та другого курсу. Захід був проведений з метою шанування традицій Українського народу та виховання  студентської молоді. Студентами була підготовлена ціла низка інформаційно багатих презентацій та повідомлень. Зокрема, найбільш висвітлені такі питання, як історія виникнення свята, його атрибути, традиції та особливості святкування великодня в інших країнах.

20180405_113109 20180405_11360020180405_113243