Alcide De Gasperi University of Euroregional Economy in Józefów

 

Програма «подвійного диплому»

         Одночасно із навчанням у коледжі, студенти спеціальності «Право»  мають можливість навчатися на заочній формі навчання в Університеті єврорегіональної економіки ім. Альчіде де Гаспері (м.Варшава, Польща) та отримати європейський диплом бакалавра за напрямом «Урядове право» за спеціальностями «Право Європейського Союзу», «Правові системи Європи».

Одночасно із навчанням у коледжі, студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» мають можливість навчатися на заочній формі навчання в Університеті єврорегіональної економіки ім. Альчіде де Гаспері (м.Варшава, Польща) та отримати європейський диплом бакалавра за напрямом «Управління» за спеціальностями «Управління готелями та туристичним рухом», «Управління в бізнесі», «Кадровий менеджмент».

Чому Варто Навчатися В Університеті Єврорегіональної Економіки У Варшавському Юзефові

1. Ви отримаєте європейський диплом акредитованого в Європейському Союзі університету.

2. Потрапите у приязну студентську атмосферу, під опіку професійного та доброзичливого колективу. Університет допоможе Вам:

  • в отриманні візи: ми вишлемо запрошення на навчання, співпрацюватимемо із посольством і прикордонною службою;
  • зустрінемо в аеропорту;
  • розмістимо, допоможемо адаптуватися;
  • організуємо студентське життя у Польщі та багато іншого.

3. Отримаєте безцінний досвід, що стосується найважливіших і найкорисніших речей у житті.

4. Навчання у Польщі розкриє Ваші здібності, навчить самостійності, підвищить упевненість у собі.

5. Ви значно вдосконалите знання мов.

6. Збільшите свої шанси для майбутнього працевлаштування (роботодавці оцінюють кандидатів з європейським дипломом як більш незалежних, цілеспрямованих та впевнених).

7. Отримаєте реальні стартові умови для майбутнього працевлаштування за кордоном (навчаючись за кордоном, набагато простіше знайти роботу і адаптуватися в іншій культурі).

8. За допомогою Міжнародних програм обміну (університет підтримує Програму безперервного навчання Erasmus) Ви отримаєте можливість навчатися та здобувати практичні уміння і в інших країнах Європейського Союзу.

9. Отримаєте можливість проходження цікавого стажування.

10. Зможете скористатися системою стипендій для кращих студентів.


Усі ці переваги Ви зможете отримати тут – в Університеті єврорегіональної економіки імені Альчіде де Гаспері у Варшавському Юзефові!